Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 23:07, 28.07.2021 r.

Dofinansowany dyplom z raportowania niefinansowego

Na prowadzone na SGH pod patronatem PIBR studia podyplomowe „Raport Zintegrowany” można uzyskać dofinansowanie.

11 września 2018

Jeszcze do 5 października można zapisać się na studia podyplomowe „Raport Zintegrowany”, prowadzone na SGH pod kierownictwem prof. Gertrudy Świderskiej. Studia kładą akcent na zdobycie umiejętności praktycznych i skierowane są dla biegłych rewidentów, a także członków rad nadzorczych, menedżerów, doradców podatkowych i księgowych, a także osób z różnych działów firm tworzących zintegrowane raporty, raporty zrównoważonego rozwoju czy przygotowujących informacje niefinansowe wymagane przez przepisy prawa bilansowego. Studia są zaklasyfikowane jako rozwojowa usługa szkoleniowa, a zatem podlega dofinansowaniu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie PARP.

- Raport zintegrowany to nie jest tylko doklejenie danych niefinansowych do dotychczasowego, klasycznego raportu - wyjaśnia prof. Świderska. - To nowe, zintegrowane myślenie o przedsiębiorstwie, które pozwala lepiej zrozumieć relacje pomiędzy odrębnymi jednostkami organizacyjnymi w firmie.

- Inwestorzy chcą skutecznego prognozowania, a to możliwe jest tylko przy pełnym obrazie kondycji danej spółki - dodaje Ewa Sowińska, wiceprezes KRBR. - Raportowanie zintegrowane daje taki obraz, ale wymaga odpowiednich umiejętności zarówno po stronie autorów raportu, jak i np. audytujących go biegłych rewidentów. Dlatego zdecydowaliśmy się objąć te studia patronatem PIBR.

Więcej informacji, a także formularze rekrutacyjne znaleźć można na stronie SGH.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl