Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 05:05, 1.12.2021 r.

Dyrektorzy finansowi i cyfrowa rewolucja w biznesie

Startuje ogólnopolski cykl kongresów dyrektorów finansowych oraz XIV edycja konkursu o tytuł Dyrektor Finansowy Roku. PIBR jest partnerem tych wydarzeń.

13 marca 2019

Inicjatywa Dyrektor Finansowy Roku to największy i najdłużej organizowany w Polsce projekt dedykowany społeczności osób zarządzających finansami przedsiębiorstw. Już w czwartek 21 marca br. w Sopocie zostanie zainaugurowany kolejny cykl ogólnopolskich kongresów CFO, który w następnej kolejności zawita do Poznania, Krakowa oraz Wrocławia. Finałowy kongres odbędzie się 25 września br. w Warszawie, gdzie w trakcie uroczystej Gali poznamy laureatów XIV edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO.

Równolegle z cyklem kongresów została zainagurowana XIV edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Aplikowanie – poprzez prezentację swoich ubiegłorocznych dokonań – rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do 21 czerwca br. Tytuły Dyrektor Finansowy Roku zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób). Po raz drugi zostaną także wręczone specjalne wyróżnienia Digital Finance Award, których celem jest promowanie kultury innowacyjności i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu finansami. Wyróżnieniem DFA zostaną docenione firmy, które podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej przez podejście procesowe i narzędzia cyfrowe.

Udział w kongresach jest bezpłatny dla dyrektorów finansowych oraz osób nadzorujących finanse firm. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie internetowej projektu, gdzie znajduje się także dokładny terminarz wydarzeń.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl