Dyrektorzy finansowi i cyfrowa rewolucja w biznesie

Startuje ogólnopolski cykl kongresów dyrektorów finansowych oraz XIV edycja konkursu o tytuł Dyrektor Finansowy Roku. PIBR jest partnerem tych wydarzeń.

13 marca 2019

Inicjatywa Dyrektor Finansowy Roku to największy i najdłużej organizowany w Polsce projekt dedykowany społeczności osób zarządzających finansami przedsiębiorstw. Już w czwartek 21 marca br. w Sopocie zostanie zainaugurowany kolejny cykl ogólnopolskich kongresów CFO, który w następnej kolejności zawita do Poznania, Krakowa oraz Wrocławia. Finałowy kongres odbędzie się 25 września br. w Warszawie, gdzie w trakcie uroczystej Gali poznamy laureatów XIV edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO.

Równolegle z cyklem kongresów została zainagurowana XIV edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Aplikowanie – poprzez prezentację swoich ubiegłorocznych dokonań – rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do 21 czerwca br. Tytuły Dyrektor Finansowy Roku zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób). Po raz drugi zostaną także wręczone specjalne wyróżnienia Digital Finance Award, których celem jest promowanie kultury innowacyjności i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu finansami. Wyróżnieniem DFA zostaną docenione firmy, które podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej przez podejście procesowe i narzędzia cyfrowe.

Udział w kongresach jest bezpłatny dla dyrektorów finansowych oraz osób nadzorujących finanse firm. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie internetowej projektu, gdzie znajduje się także dokładny terminarz wydarzeń.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl