Webinarium o znowelizowanym kodeksie etyki profesji księgowej

IESBA zaprasza na dwa webinaria poświęcone znowelizowanemu kodeksowi etyki, który wchodzi w życie w czerwcu 2019 r.

13 marca 2019

Rada Międzynarodowych Standardów Etycznych dla Księgowych (IESBA) w ramach IFAC zaprasza wszystkich stosujących Kodeks tej organizacji na dwa webinaria poświęcone nowej wersji tego dokumentu. Znowelizowany Międzynarodowy kodeks etyki zawodowych księgowych wraz z Międzynarodowymi Standardami Niezależności wejdzie w życie 15 czerwca 2019 r. Kodeks wzmacnia odpowiedzialność zawodowych księgowych za przestrzeganie podstawowych zasad etyki i niezależności.

Podczas webinarium eksperci IESBA przedstawią nową strukturę Kodeksu i najważniejsze zmiany w jego zapisach, w tym ramy koncepcyjne i wynikające z nich regulacje. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się również inicjatywa e-Kodeksu oraz obowiązujące już rozwiązania dotyczące reagowania na nieprzestrzeganie przepisów prawa i regulacji (NOCLAR) i długotrwałej współpracy (Long Association).

Aby zarejestrować swój udział w jednym z webinariów, wystarczy skorzystać z poniższych linków:

Na stronie IESBA znaleźć można szczegółowe informacje o Kodeksie. Pytania dotyczące webinariów należy kierować do Geoffa Kwana.

Tłumaczenie Kodeksu etyki na język polski będzie dostępne dla biegłych rewidentów już jutro na stronie www.pibr.org.pl

 

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl