Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 23:38, 28.03.2023 r.

PIBR partnerem konferencji APCIAI

Polska Izba Biegłych Rewidentów, jako jeden z partnerów, zaprasza na Asian-Pacific Conference on International Accounting Issues, w dniach 13-16 października w Hotelu Sheraton w Warszawie.

7 października 2019

Tytuł tegorocznej konferencji brzmi: Virtual Solutions for Digital Economy: Accounting & Beyond. Organizatorami wydarzenia jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz California State University, USA.

Głównym założeniem spotkania jest stworzenie wartościowego forum dla naukowców i praktyków w celu lepszego zrozumienia międzynarodowych zagadnień księgowych w różnych krajach Azji i Pacyfiku. Przedstawiciele świata finansów, zarządzania i rachunkowości przedstawią wirtualne rozwiązania dla gospodarki cyfrowej. W konferencji wezmą udział goście z ponad 25 państw. Ważnym punktem programu tegorocznej konferencji będzie proklamacja: Ethics – the Voice from Poland – dokumentu wyrażającego zbiorowe zdanie na temat etyki w obszarze finansów, zarządzania i rachunkowości – idei zapoczątkowanej w Polsce przez prof. Annę Karmańską.

31. edycja konferencji jest wyjątkowa ze względu na lokalizację. Dotychczas w 30-letniej historii zaledwie dwukrotnie odbyła się poza krajami rejonu Azji i Pacyfiku – w 2001 roku w Rio de Janeiro i w 2008 roku w Paryżu. Warszawska konferencja jest według planów Rady Programowej APCIAI ostatnią, która odbędzie się w Europie.

Obecność przedstawicieli PIBR na konferencji jest częścią programu długoterminowej współpracy z uczelniami wyższymi, mającego na celu zapewnienie profesjonalnej opieki merytorycznej i wsparcia instytucjonalnego dla przyszłych kandydatów na biegłego rewidenta.

Zapraszamy do uczestnictwa: https://www.apconference.org/

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl