Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 16:59, 30.05.2023 r.

Ankieta na temat skutków pandemii COVID-19

Zapraszamy do udziału w badaniu na temat wpływu pandemii COVID-19 na branżę księgowo-podatkową

12 kwietnia 2021

Wydawnictwo Wolters Kluwer pod patronatem merytorycznym redakcji Przeglądu Podatkowego, LEX Księgowość, LEX Finanse i LEX Biuro Rachunkowe przygotowało drugą edycję badania LEXOMETR Prawno-Gospodarczy, czyli ankietę badającą wpływ pandemii koronawirusa na branżę księgowo-podatkową. Jej celem jest zebranie informacji o występujących problemach, wątpliwościach i niepokojach związanych z pandemią, które pozwolą na opracowanie raportu o stanie branży i porównanie ich z rokiem ubiegłym. W ubiegłym roku zachęcaliśmy do udziału w pierwszej edycji badania.

Ankieta przeznaczona jest dla osób zarządzających, pracowników sektora księgowo-podatkowego oraz pracowników działów księgowości. Jak podkreślają autorzy badania, duża liczba odpowiedzi pozwoli na opracowanie wiarygodnego raportu i wartościowych rekomendacji dla branży.

Dla osób, które wypełnią i wyślą skończoną ankietę, czeka nagroda w postaci e-booka z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, dotyczące uzyskanej pomocy w związku z COVID-19, oraz dostęp do pełnej wersji raportu, który zostanie udostępniony po opracowaniu wyników.

Ankieta jest anonimowa i dostępna do 26 kwietnia tutaj.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl