Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 16:41, 26.11.2022 r.

Prosta spółka akcyjna – konferencja Ministerstwa Rozwoju i Technologii

1 lipca br. weszła w życie ustawa z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw. Od tego dnia można zakładać nową spółkę kapitałową – prostą spółkę akcyjną (P.S.A.), która jest odpowiedzią na dostrzeżone wyzwania współczesnej gospodarki, w szczególności w zakresie form prowadzenia działalności innowacyjnej.

9 września 2021

W związku z wprowadzonymi zmianami Ministerstwo Rozwoju i Technologii, we współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości, zaprasza do udziału w konferencji nt. Prostej Spółki Akcyjnej.

Celem wydarzenia jest przybliżenie przedsiębiorcom praktycznych aspektów funkcjonowania nowego rodzaju spółki. W roli prelegentów, prowadzących poszczególne panele, wystąpią eksperci prawa spółek: dr Marcin Mazgaj, dr Michał Przychoda, dr Katarzyna Reszczyk-Król oraz przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości.

Konferencja odbędzie się 15 września br. w godz. 10.00-15.45 w formule online. Szczegółowy plan konferencji przedstawia agenda dostępna tutaj.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie na adres konferencja.psa@mrit.gov.pl zgłoszenia zawierającego imiona, nazwiska oraz adresy e-mail (do 14 września br. do godz. 15.00). Na adresy mailowe zgłoszonych uczestników zostanie wysłana wiadomość mailowa z linkiem umożliwiającym udział w konferencji.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl