Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:40, 24.07.2024 r.

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją jubileuszową

„Zaufanie kapitałem życia gospodarczego. Trzydzieści lat Polskiej Izby Biegłych Rewidentów” to wyjątkowe wydawnictwo przygotowane z okazji 30. rocznicy powstania samorządu biegłych rewidentów.

22 grudnia 2022

Zachęcamy do pobrania i zapoznania się z publikacją jubileuszową, w której osoby zaangażowane w życie samorządu przybliżają najważniejsze wydarzenia z minionych trzech dekad oraz zarysowują wyzwania stojące przed PIBR i profesją. Z kolei zewnętrzni eksperci oraz przedstawiciele administracji i instytucji publicznych dzielą się swoim spojrzeniem na rozwój rynku finansowego w Polsce i rolę biegłych rewidentów oraz prezentują oczekiwania wobec osób wykonujących ten zawód zaufania publicznego.

Dalsza część publikacji jubileuszowej poświęcona jest budowaniu zaufania do profesji biegłego rewidenta. Przedstawiciele organów PIBR i komisji poruszają tematykę standardów i etyki zawodowej.

Wydawnictwo zamyka zapis debaty „Zaufanie – kapitał przyszłości”, która odbyła się podczas Gali 30-lecia Polskiej Izby Biegłych Rewidentów 26 października 2022 r.

Wersję PDF „Zaufanie kapitałem życia gospodarczego. Trzydzieści lat Polskiej Izby Biegłych Rewidentów” można pobrać ze strony jubileuszowej.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl