Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:57, 24.07.2024 r.

Walne Zgromadzenia w regionalnych oddziałach PIBR

W regionalnych oddziałach PIBR rozpoczęły się Walne Zgromadzenia, których celem jest między innymi wyłonienie delegatów na zaplanowany na czerwiec X Krajowy Zjazd Biegłych Rewidentów oraz wybór władz poszczególnych oddziałów.

1 marca 2023

Dotychczas Walne Zgromadzenia odbyły się w Opolu (3.02), Szczecinie (10.02), Częstochowie (16.02), Legnicy (18.02) i Suwałkach (18.02). W pozostałych oddziałach Walne Zgromadzenia zaplanowane zostały na marzec i kwiecień.

Walne Zgromadzenia Biegłych Rewidentów regionalnych oddziałów Polskiej Izby Biegłych Rewidentów są elementem przygotowań do X Krajowego Zjazdu Biegłych Rewidentów. Odbędzie się on w dniach 12-14 czerwca 2023 r., a podstawą do jego zwołania jest uchwała Krajowej Rady Biegłych Rewidentów nr 2225/37a/2022 z dnia 8 czerwca 2022 r. Podczas Walnych Zgromadzeń członkowie lokalnych samorządów wyłaniają ze swojego grona delegatów na X Krajowy Zjazd.

W trakcie Walnych Zgromadzeń biegli rewidenci decydują także o składzie regionalnych władz, głosując na prezesów, członków Regionalnych Rad oraz na członków Komisji Rewizyjnych.

Wszystkich biegłych rewidentów zachęcamy do zaangażowania w życie samorządu i udziału w Walnym Zgromadzeniu, będącym ważnym elementem naszej samorządowej demokracji.

Na stronie PIBR została dodana zakładka X Krajowy Zjazd Biegłych Rewidentów, na której na bieżąco będziemy zamieszczać informacje nt. X Krajowego Zjazdu oraz informacje dotyczące Walnych Zgromadzeń.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl