Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:41, 16.07.2024 r.

XXIV DOROCZNA KONFERENCJA AUDYTINGU

Po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, Polska Izba Biegłych Rewidentów ponownie zaprasza do bezpośredniego udziału w konferencji.

23 sierpnia 2023

Już 16-17 października 2023 r. w Hotelu WINDSOR w Jachrance odbędzie się nasza doroczna konferencja. Ale nie zapominamy również o uczestnikach, którzy chcą wziąć w niej udział w formule on-line!

Hasło tegorocznej konferencji to:
„Biegły rewident. Jakość. Zaufanie: zielony audyt, standardy zarządzania jakością, etyka i niezależność”.

Zaproszeni goście będą dyskutować o zmianach wynikających z Dyrektywy CSRD i upowszechnianiu raportowania zrównoważonego, o standardach zarządzania jakością, zmienionym KSB 315 oraz zmianach w Kodeksie Etyki. Jak co roku konferencję uwieńczy panel poświęcony tematyce samorządowej.

Zapraszamy do udziału!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne pakiety cenowe na udział w formule stacjonarnej  – przy nadesłaniu zgłoszenia do 10 września br. oferujemy 15% rabatu. Szczegółowe informacje na stronie konferencji https://dka.pibr.org.pl/

Informujemy również, że udział w konferencji zalicza 8 godzin ODZ z tematu "Raportowanie zrównoważone ESG - czym jest i jak zacząć je analizować" oraz daje możliwość zaliczenia 7 godzin samokształcenia biegłych rewidentów.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl