Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:30, 16.07.2024 r.

Webinary dotyczące MSB dla MZJ

Zachęcamy do wzięcia udziału w dwóch webinarach dotyczących nowego międzynarodowego standardu dotyczącego badania mniej złożonych jednostek.

25 marca 2024

Na początku tego roku informowaliśmy o opublikowaniu przez Radę Międzynarodowych Standardów Badania i Usług Atestacyjnych (IAASB) finalnego brzmienia nowego, odrębnego międzynarodowego standardu badania dotyczącego badania sprawozdań finansowych mniej złożonych jednostek (skrót „MSB dla MZJ”) (ang. skrót “ISA for LCE”) (aktualność pt. „Nowy standard IAASB - MSB dla MZJ”).

Zasoby informacyjne IAASB związane z MSB dla MZJ można znaleźć pod adresem: ISA for LCE: A Standard for Audits of Less Complex Entities | IAASB.

W ramach przybliżania tego nowego standardu zachęcamy do wzięcia w dwóch bezpłatnych webinarach, które będą prowadzone w j. angielskim:

Wersję maszynowego tłumaczenia MSB dla MZJ na j. polski można pobrać – tutaj. Podkreślamy, że tłumaczenie nie było weryfikowanie, ani nie jest autoryzowane przez PIBR, jest materiałem pomocniczym i służy wyłącznie celom poglądowym.

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl