Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 16:30, 24.05.2024 r.

ESG & Sustainability FORUM „Go to the future 2024” pod patronatem PIBR

9 kwietnia w ramach Forum organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie ESG odbędą się panele dyskusyjne poświęcone najnowszym trendom i wyzwaniom, przed którymi staje biznes na drodze do zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Zachęcamy do zapoznania się z programem i oglądania nieodpłatnie transmisji online. Polska Izba Biegłych Rewidentów objęła wydarzenie patronatem.

8 kwietnia 2024

Jak podaje Polskie Stowarzyszenie ESG, organizator konferencji, ESG & Sustainability FORUM „Go to the future 2024” to wydarzenie poświęcone trendom, nowościom i spojrzeniu w przyszłość; dyskusje o tym, jak będą transformować się pod wpływem ESG gospodarka i poszczególne branże oraz wytyczenie kierunków, w jakich będą się rozwijać.

Więcej informacji o konferencji oraz link do transmisji online znajdują się na stronie internetowej: https://gotothefuture.pl/

Forum poprzedza zorganizowany 8 kwietnia Okrągły Stół Zrównoważonej Transformacji Gospodarczej. Do udziału w tej dyskusji został zaproszony Prezes KRBR Kamil Jesionowski.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl