Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:50, 24.06.2024 r.

Umowa Komisji Egzaminacyjnej z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach dot. uznawania egzaminów

Komisja Egzaminacyjna dla kandydatów na biegłych rewidentów oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach podpisały umowę w sprawie współpracy przy prowadzeniu studiów.

7 czerwca 2024

Zgodnie z umową, podpisaną 24 maja 2024 r., Komisja Egzaminacyjna będzie zaliczać kandydatowi na biegłego rewidenta wszystkie egzaminy z wiedzy, zgodnie z art. 15 ust. 2 ustawy, o ile kandydat ukończył studia drugiego stopnia na kierunku Rewizja finansowa prowadzonym przez Uczelnię.

Zgodnie z umową, zaliczenie egzaminów następować będzie na wniosek kandydata, pod warunkiem spełnienia łącznie następujących warunków:

  • od dnia ukończenia studiów wyższych na kierunku Rewizja finansowa nie upłynęło więcej niż 3 lata;
  • egzaminy z poszczególnych przedmiotów obejmujących wiedzę w zakresie wskazanym w art. 14 ust. 1 i 2 ustawy były przeprowadzane w formie pisemnej;
  • program studiów obejmujący przedmioty, z których kandydat na biegłego rewidenta zdał egzaminy, obejmował wiedzę w zakresie wskazanym w art. 14 ust. 1 i 2 ustawy.

Umowa dotyczy programów studiów oferowanych przez UE w Katowicach na kierunku Rewizja finansowa od roku akademickiego 2024/2025.

Umowę zawartą pomiędzy Komisją Egzaminacyjną a Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach można pobrać TUTAJ.

To już trzecia tego rodzaju umowa po podpisanych wcześniej z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie i Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. 

Więcej informacji na stronie PIBR w sekcji dla kandydatów na biegłych rewidentów.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl