Szkolenia z bilansu płatniczego w lubelskim oddziale

KIBR szkolił biegłych rewidentów w Lublinie. Tematem spotkań – sprawozdawczość związana z bilansem płatniczym państwa.
3 stycznia 2017

Celem szkoleń zorganizowanych przez lubelski oddział KIBR było między innymi przybliżenie biegłym rewidentom wymogów w zakresie obowiązku sprawozdawczego na potrzeby statystyki bilansu płatniczego. W trakcie szkolenia prowadzący zwracali szczególną uwagę na identyfikację tego problemu w trakcie kontaktów z przedsiębiorcami.

Szkolenia odbyły się 30 listopada 2016 roku. Zainicjowała je dr Ilona Skibińska-Fabrowska, Dyrektor Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego w Lublinie. Nad przebiegiem zajęć czuwała Renata Bujalska, Główny Specjalista Wydziału Statystyczno-Dewizowego Oddziału Okręgowego NBP w Lublinie.

Szkolenie zaowocowało dodatkowo decyzją o współpracy lubelskiego oddziału KIBR z Departamentem Statystyczno-Dewizowym NBP. W efekcie współpracy powstanie ulotka informująca o sprawozdawczości związanej z bilansem płatniczym państwa. Materiał będzie także zachęcał biegłych rewidentów do identyfikacji związanych z tym wymogów w trakcie kontaktów z klientami.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl