KIBR i CEK partnerami konferencji o kontroli zarządczej

Skuteczność kontroli zarządczej w kontekście nadużyć i korupcji będzie tematem siódmej edycji konferencji „Ocena Kontroli Zarządczej w Polsce”. Krajowa Izba Biegłych Rewidentów oraz Centrum Edukacji KIBR zostały partnerami wydarzenia. Biegli rewidenci mogą skorzystać z preferencyjnych warunków udziału.

13 kwietnia 2017

Głównym celem VII edycji konferencji jest próba oceny skuteczności kontroli zarządczej w obliczu zagrożeń nadużyciami i korupcją, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii oświadczeń o stanie kontroli zarządczej, rzetelnej analizy ryzyka, adekwatności mechanizmów kontrolnych oraz funkcjonowania służb audytu i kontroli wewnętrznej.  

W trakcie dwóch dni konferencji eksperci poruszą m.in. tematy:

  • oceny kontroli zarządczej na przykładzie jednostki administracji samorządowej oraz zamówień publicznych
  • efektywnego wdrożenia systemu wykrywania nadużyć i roli audytu wewnętrznego w przeciwdziałaniu korupcji
  • sygnalistów – jako cennych sprzymierzeńców w zapobieganiu i zwalczaniu nadużyć
  • praktycznych aspektów wdrażania systemu antykorupcyjnego w organizacji oraz skutecznej informacji i komunikacji jako niezbędnego elementu przeciwdziałania nadużyciom

Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2017 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego w Warszawie.

Cena udziału dla biegłych rewidentów wynosi 249 zł od osoby za pierwszy dzień konferencji i 349 zł od osoby za dwa dni konferencji. Aby skorzystać z promocji prosimy podać hasło „KIBR” na formularzu zgłoszeniowym.

Więcej szczegółów o konferencji na stronie www.pikw.pl

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl