Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 16:44, 24.05.2024 r.

Projekty standardów etyki IESBA po polsku

Udostępniamy robocze tłumaczenia projektów Rady Międzynarodowych Standardów Etyki dla Księgowych (International Ethics Standards Board for Accountants – IESBA) dotyczących zmian w Kodeksie etyki związanych z wykorzystaniem pracy eksperta zewnętrznego oraz nowych standardów etyki w zakresie atestacji zrównoważonego rozwoju.

9 kwietnia 2024

O nowych projektach IESBA informowaliśmy w aktualności pt.: Konsultacje nad nowymi projektami standardów etyki IESBA | PIBR. PIBR dokonała roboczego tłumaczenia dokumentów i udostępnia je poniżej:

  1. Projekt: „Wykorzystanie pracy eksperta zewnętrznego” – pobierz tłumaczenie robocze tutaj.

    Przypominamy, że konsultacje trwają do 30 kwietnia 2024 r. Uwagi należy zgłaszać poprzez stronę: https://www.ethicsboard.org/publications/using-work-external-expert używając przycisku: „LOG IN TO SUBMIT COMMENT”.

  2. Projekt: „Proponowane Międzynarodowe standardy etyki w zakresie atestacji zrównoważonego rozwoju (w tym Międzynarodowe standardy niezależności) (IESSA) oraz inne zmiany do Kodeksu związane z atestacją i sprawozdawczością zrównoważonego rozwoju” – pobierz tłumaczenie robocze tutaj.

    Przypominamy, że konsultacje trwają do 10 maja 2024 r. Uwagi należy zgłaszać poprzez stronę: https://www.ethicsboard.org/publications/proposed-international-ethics-standards-sustainability-assurance-including-international używając przycisku: „LOG IN TO SUBMIT COMMENT”.

Podkreślamy, że są to robocze tłumaczenia, które nie były poddane merytorycznej weryfikacji i nie są autoryzowane przez PIBR.

 

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl