Księgowi i audytorzy wobec wyzwań technologicznych – materiały pokonferencyjne

EFAA zorganizowała 8 czerwca 2017 konferencję poświęconą technologicznym wyzwaniom, przed jakimi stają małe i średnie firmy rachunkowe i audytorskie.

19 czerwca 2017

Konferencja, odbywająca się pod hasłem „Developing the Digital Professional”, podzielona była na trzy sekcje tematyczne. W pierwszej dyskutowano o tych aspektach technologii cyfrowych, które w największym stopniu wpływają na biznes i społeczeństwo, a także stawiają największe wyzwania przed zawodami księgowego I biegłego rewidenta. Druga sesja dotyczyła skutków cyfryzacji m.in. w kontekście przyszłości rynku pracy.

Szczególnie interesująca była sesja trzecia, podczas której zastanawiano się, jakie narzędzia mogą wykorzystywać małe i średnie firmy rachunkowe i audytorskie, by jak najlepiej spełniać funkcję doradcy dla klientów, w większości także z sektora MŚP. Warto zapoznać się z prezentacjami prelegentów: Martina de Bie, szefa Future Lab w holenderskiej firmie 216 Accountants, oraz Michaela Ceramiego, wiceprezesa AICPA.

Te oraz inne materiały dostępne są na stronie konferencji.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl