Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:29, 28.01.2021 r.

Webinarium o raportowaniu zintegrowanym

Już w najbliższy piątek zapraszamy na spotkanie z ekspertami IIRC, poświęcone technologicznym aspektom raportowania zintegrowanego.

6 marca 2018

Organizatorem wydarzenia jest International Integrated Reporting Council, międzynarodowe ciało zajmujące się opracowywaniem dobrych praktyk i upowszechnianiem raportowania zintegrowanego. Webinarium składa się z czterech segmentów. W pierwszym Jyoti Banerjee, lider Inicjatywy Technologicznej IIRC, przedstawi najważniejsze technologiczne aspekty przechodzenia na raportowanie zintegrowane. Wesley Schulte, konsultant w firmie Finext Performance Management, zaprezentuje przygotowywaną przez uczestników Inicjatywy Technologicznej najnowszą publikację IIRC: „Technologiczne wprowadzenie do raportowania zintegrowanego – przewodnik po myśleniu zintegrowanym dla CIO”. Jako trzeci wystąpi Tom Blankendaal, menedżer projektów CSR w holenderskim potentacie budowlanym Royal BAM Group, który opowie o tym, jak raportowane zintegrowane i stojący za nim sposób myślenia pozwoliły jego firmie zyskać nowe perspektywy i podejmować lepsze decyzje. Na zakończenie Wietse Mol, konsultant w firmie Intire, omówi najnowsze technologie, wspierające przejście na raportowanie zintegrowane.

Godzinne webinarium odbędzie się w piątek 9 marca dwukrotnie: o 9:00 i 17:00. Aby wziąć udział w porannej edycji, można skorzystać z linku do strony wydarzenia lub połączyć się telefonicznie z darmowym numerem 00 800 112 4759 (kod dostępu: 998-522-621). Osobny link ma także sesja popołudniowa. Dostęp telefoniczny – pod tym samym numerem, z kodem dostępu 357-981-021.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl