Różnorodny i wspólny interes

Przy okazji obchodów IV Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności ogłoszono laureatów drugiej edycji nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes". W sektorze pozabiznesowym nagrodzono Ewę Sowińską, zastępcę prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów – czytamy w Rzeczpospolitej.

Rzeczpospolita

25 maja 2017

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło laureatów nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”, wręczanej osobom, które działają na rzecz popularyzacji społecznej odpowiedzialności biznesu i różnorodności w miejscu pracy w Polsce. Rozdanie nagród odbyło się podczas IV Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności w Warszawie.

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: Biznes, Sektor Pozabiznesowy i - z okazji obchodów 5 lat projektu Karta Różnorodności – Różnorodność, w uznaniu działań na rzecz rozwijania zarządzania różnorodnością w miejscu pracy w Polsce. W sektorze pozabiznesowym nagrodzono Ewę Sowińską, zastępcę prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Cały artykuł dostępny na stronie: http://www.rp.pl/

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl