XII Doroczna Konferencja Audytingu

W dniach 26-28 października 2011 r. w Jachrance k. Warszawy odbyła się XII Doroczna Konferencja Audytingu. Tematem był "Wpływ Międzynarodowych Standardów Rewizji Finansowej na praktykę rewizji finansowej w Polsce".

W trakcie konferencji odbyło się sześć sesji plenarnych, w tym dyskusja panelowa na temat "Szanse i zagrożenia związane z przejściem z KSRF na MSRF". W konferencji wzięło udział ok. 320 uczestników oraz zaproszeni goście z kraju i zagranicy. Przygotowanych zostało 27 referatów, z czego 13 wygłoszonych przez gości zagranicznych.

Wiadomości Konferencyjne

Podczas Konferencji ukazały się dwa numery gazetki dla uczestników konferencji. W pierwszym znajdą Państwo obszerny wywiad z prezesem Józefem Królem, a także wypowiedzi członków KRBR - zarówno na temat tegorocznej konferencji, jak i planów związanych z nową kadencją w samorządzie. Drugi numer "Wiadomości" to przede wszystkim podsumowanie wykładów zaproszonych gości, pierwsze komentarze uczestników oraz pokonferencyjne wnioski przedstawione przez Danutę Krzywdę, wiceprezes KRBR.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl