Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 18:30, 29.11.2022 r.

PKW po raz kolejny zaprasza do współpracy

Państwowa Komisja Wyborcza zaprasza firmy audytorskie do współpracy dotyczącej informacji finansowych partii politycznych, sprawozdań partii politycznych o źródłach pozyskania środków finansowych oraz o poniesionych wydatkach a także sprawozdań finansowych komitetów wyborczych.

17 stycznia 2020

Sekretarz Państwowej Komisji Wyborczej, podkreślając dotychczasową dobrą współpracę z PIBR oraz wyrażając uznanie dla biegłych rewidentów, zwraca się do firm audytorskich i biegłych rewidentów z kolejną prośbą o nawiązanie współpracy.
Państwowa Komisja Wyborcza jest zobowiązana w najbliższym czasie dokonać wyboru biegłych rewidentów do wykonania usług związanych z:

  • informacjami finansowymi partii politycznych o otrzymanej subwencji oraz o poniesionych z subwencji wydatkach, a także sprawozdaniami o źródłach pozyskania środków finansowych, w tym o kredytach bankowych i warunkach ich uzyskania oraz o wydatkach poniesionych ze środków Funduszu Wyborczego w poprzednim roku kalendarzowym, w zakresie wpływów na ten Fundusz (ustawa z dnia 27 czerwca 1997 r. o partiach politycznych);
  • sprawozdaniami o przychodach, wydatkach i zobowiązaniach finansowych komitetu, w tym o uzyskanych kredytach bankowych i warunkach ich uzyskania komitetów wyborczych, które zostaną zarejestrowane w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy).

Z treścią zaproszenia do współpracy, w tym terminami realizacji usług, można zapoznać się tutaj.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl