Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 14:24, 27.11.2022 r.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zbiera propozycje tematów szkoleń

Biegli rewidenci mogą przesłać propozycje tematów szkoleń, które przeprowadzi Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku działające przy Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego.

9 grudnia 2020

Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku (CEDUR) to projekt edukacyjny, w ramach którego organizowane są bezpłatne szkolenia adresowane przede wszystkim do podmiotów podlegających nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, przedstawicieli organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, jak również środowiska szkolnego. Jak informuje Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, do końca listopada 2020 r. w ramach projektu edukacyjnego CEDUR zorganizowanych zostało 30 szkoleń w formie webinarium (w tym 1 o charakterze zamkniętym) dla blisko 5 tysięcy słuchaczy. Do końca bieżącego roku zaplanowano organizację kolejnych 17 webinariów (w tym 3 o charakterze zamkniętym).

Duże zainteresowanie uczestników rynku finansowego szkoleniami organizowanymi przez UKNF w ramach projektu edukacyjnego CEDUR sprawiło, że planowana jest kontynuacja projektu w roku 2021. Aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb uczestników rynku, UKNF zachęca do przedstawiania zagadnień z zakresu rynku finansowego, które mogłyby zostać tematem kolejnych szkoleń prowadzonych przez CEDUR. Propozycje można przesyłać do 14 grudnia br. na adres: zagadnienia.szkoleniowe.uknf@pibr.org.pl

Zachęcamy biegłych rewidentów do skorzystania z możliwości przedstawienia własnych propozycji.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl