Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 09:24, 9.12.2023 r.

Przypominamy o webinarium dotyczącym nowych standardów

Zapraszamy do udziału w webinarium na temat nowych standardów zarządzania jakością w firmie audytorskiej.

25 maja 2021

Niedawno informowaliśmy o planowanym, ważnym wydarzeniu - webinarium pt. „Podnoszenie poprzeczki w zarządzaniu jakością: nowe standardy ZJ (QM) IAASB” (tutaj). Wydarzenie organizowane wspólnie przez IFAC, Radę Międzynarodowych Standardów Badania i Usług Atestacyjnych (IAASB) oraz Bank Światowy będzie poświęcone kwestii nowych standardów zarządzania jakością w firmie audytorskiej.

Webinarium odbędzie się już za kilka dni (2 czerwca 2021 r., w godz. 15:00–16:30).

Dlaczego warto wziąć w nim udział? Nowe standardy po ich przetłumaczeniu na język polski zostaną ustanowione jako obowiązujące w Polsce standardy krajowe. W PIBR trwają związane z tym prace.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim, z symultanicznym tłumaczeniem m.in. na język rosyjski.

Dziś jest ostatni dzień na rejestrację. Link do rejestracji: https://www.ifac.org/events/raising-bar-quality-management-iaasb-s-new-qm-standards.

Zapraszamy do udziału.

Więcej informacji o opublikowanych standardach znajduje się w aktualności pt. „Zarządzanie jakością – nowe standardy IAASB”. Z angielskim brzmieniem nowych standardów i innymi informacjami na ich temat można zapoznać się na stronie internetowej IAASB (tutaj).

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl