Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 17:56, 26.11.2022 r.

Warsztat - projekt dyrektywy dotyczącej zrównoważonego rozwoju

Zapraszamy na bezpłatny warsztat dotyczący projektu nowej dyrektywy w sprawie sprawozdawczości przedsiębiorstw na temat zrównoważonego rozwoju.

22 października 2021

29 października 2021 r. w godz.10:00 – 13:00 Ministerstwo Finansów oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje warsztat pt. „Projekt dyrektywy UE ws. sprawozdawczości przedsiębiorstw na temat zrównoważonego rozwoju”.

Podczas warsztatu, przygotowanego w ramach prac grupy roboczej ds. rozwoju raportowania niefinansowego, której członkami są przedstawiciele PIBR, będzie mowa o:

  • zakresie projektu dyrektywy, która zobowiąże około 3 tysiące polskich spółek do raportowania na temat zrównoważonego rozwoju,
  • pracach nad jednolitymi europejskimi standardami raportowania na temat zrównoważonego rozwoju,
  • potrzebie raportowania dla inwestorów, banków, ubezpieczycieli i NGOs,
  • tym jak można się przygotować do nadchodzących obowiązków sprawozdawczych.

Warsztat jest skierowany do zainteresowanych spółek, w szczególności spółek notowanych i dużych spółek nienotowanych. My zapraszamy do jego obejrzenia także biegłych rewidentów, którzy w przyszłości będą atestowali takie informacje.

Do udziału w warsztacie nie jest wymagana rejestracja – będzie on transmitowany na żywo na platformie YouTube i na kanale Facebook Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Więcej informacji na ten temat pod adresem: https://www.gov.pl/web/finanse/warsztat-projekt-dyrektywy-ue-ws-sprawozdawczosci-przedsiebiorstw-na-temat-zrownowazonego-rozwoju

Projekt dyrektywy w języku polskim można pobrać tutaj. O jego opublikowaniu oraz o planowanych kluczowych zmianach informowaliśmy tutaj.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl