Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 16:02, 12.07.2024 r.

Konferencja EFAA 2022

Europejska Federacja Księgowych i Biegłych Rewidentów MŚP organizuje konferencję „Transformacja praktyki: małe i średnie firmy audytorskie oraz księgowe przystosowujące się do zmian”.

10 maja 2022

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez Europejską Federację Księgowych i Biegłych Rewidentów MŚP (European Federation of Accountants and Auditors for SMEs – EFAA), zatytułowaną: „Transformacja praktyki: małe i średnie firmy audytorskie oraz księgowe przystosowujące się do zmian” (ang. Practice Transformation: SMPs Embracing Change). Podczas konferencji omówiona zostanie kluczowa rola, jaką profesjonalne organizacje zrzeszające biegłych rewidentów i księgowych odgrywają w ukierunkowywaniu małych i średnich firm audytorskich oraz księgowych na przyszłość. Firmy o znaczącej pozycji rynkowej, jeśli chcą rozwijać się i prosperować, muszą wdrożyć zmiany, dlatego powinny nie tylko szeroko wykorzystywać technologie cyfrowe, ale także dostosować swoje usługi tak, aby doradzać klientom MŚP w kluczowych obszarach, takich jak sprawozdawczość dotycząca zrównoważonego rozwoju.

Podczas konferencji Monica Foerster, przewodnicząca grupy doradczej IFAC ds. małych i średnich firm audytorskich oraz księgowych (SMP Advisory Group), poprowadzi główną prezentację na temat transformacji praktyki, podczas gdy Mark Koziel, prezes i dyrektor generalny Allinial Global, przeprowadzi wywiad na żywo w Internecie na temat przyszłości małych i średnich firm audytorskich oraz księgowych, a następnie odbędzie się 20-minutowa sesja pytań i odpowiedzi z udziałem uczestników konferencji.

Konferencja odbędzie się 2 czerwca br. w Alicante (Hiszpania). Istnieje również możliwość udziału w konferencji w formie zdalnej.

Udział w konferencji – zarówno osobisty, jaki i online – jest bezpłatny.

Program konferencji dostępny jest pod adresem https://efaa.com/event/efaa-international-conference-2022/

Rejestracja prowadzona jest pod adresem https://euipo.blumm.it/event/ar/1/efaa-conference

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl