Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 19:50, 29.11.2022 r.

Przyszłość małych i średnich firm audytorskich i księgowych – webinarium IFAC i EFAA

Zapraszamy do udziału w webinarium IFAC oraz EFAA nt. „Przyszłość małych i średnich firm audytorskich i księgowych: lekcje wynikające z kryzysu i transformacja sposobu wykonywania zawodu”.

10 marca 2021

Pandemia koronawirusa wymusiła potrzebę zmiany sposobu wykonywania zawodu przez małe i średnie firmy audytorskie i księgowe, aby mogły one przetrwać i nadal dobrze prosperować. Ta transformacja wymaga szybkiego wdrożenia technologii cyfrowych i dywersyfikacji działalności poprzez oferowanie nowych usług.

W związku z powyższym, Międzynarodowa Federacja Księgowych (IFAC) oraz Europejska Federacja Księgowych i Audytorów MŚP (EFAA) organizują dyskusję na temat kluczowych lekcji wynikających z kryzysu oraz tego, w jaki sposób małe i średnie firmy audytorskie i księgowe mogą zmienić sposób wykonywania zawodu, aby dostosować się do obecnych okoliczności związanych z pandemią COVID-19. Podczas spotkania zostanie również zaprezentowany przewodnik IFAC zatytułowany: „Praktyczny plan działania dotyczący transformacji – mapa drogowa do przyszłości”, który ma na celu wesprzeć małe i średnie praktyki w dokonaniu niezbędnej transformacji.

Webinarium odbędzie się w j. angielskim, we wtorek, 30 marca 2021 r. w godz. 14:00-15:00. Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat webinarium, w tym link do rejestracji można znaleźć tutaj.

Zachęcamy do udziału.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl