Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:13, 12.07.2024 r.

Webinarium dotyczące należytej staranności w odpowiedzialnych łańcuchach dostaw

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Krajowy Punkt Kontaktowy OECD ds. odpowiedzialnego biznesu zapraszają na webinarium „Należyta staranność w odpowiedzialnych łańcuchach dostaw z perspektywy standardów odpowiedzialnego biznesu”.  Odbędzie się ono już w najbliższy czwartek, 19 maja, w godz. 10.00-11.30.

17 maja 2022

Podczas webinarium omówione zostanie zagadnienie należytej staranności, które będzie miało istotne znaczenie w nieodległej przyszłości, w związku z planowaną dyrektywą UE w sprawie należytej staranności w zakresie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw (Corporate Sustainability Due Diligence Directive). Przedstawiona zostanie także polska wersja językowa wytycznych OECD, dotyczących należytej staranności w odpowiedzialnym prowadzeniu działalności biznesowej. Z pełnym programem można zapoznać się tutaj.

Wydarzenie będzie transmitowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej na kanale YouTube (link) oraz na Facebooku (link). Nie jest wymagana rejestracja. Webinarium będzie prowadzone w języku polskim z tłumaczeniem na język angielski.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl