Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 12:14, 24.07.2024 r.

Żegnamy Jolantę Gałuszkę

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej wspaniałej koleżanki, prezes Regionalnej Rady w Bielsku-Białej – Jolanty Gałuszki.

23 czerwca 2022

Jolanta Gałuszka jako biegła rewident była aktywnie zaangażowana w działalność na rzecz Polskiej Izby Biegłych Rewidentów na szczeblu regionalnym i centralnym. W kadencji 2015-2019 pełniła funkcję skarbnika KRBR. Od 2007 roku była zastępcą prezesa Regionalnej Rady Biegłych Rewidentów w Bielsku-Białej, zaś od 2015 roku pełniła funkcję Prezesa Regionalnej Rady Biegłych Rewidentów w Regionalnym Oddziale w Bielsku-Białej.

Swoją działalność na rzecz samorządu łączyła z pełną sukcesów karierą zawodową. Z rachunkowością była związana od ponad 25 lat. Pracowała jako główna księgowa, dyrektor ds. finansowych oraz prezes zarządu w spółce notowanej na GPW.

Jola pozostanie w naszych sercach i pamięci jako człowiek, ceniony za ogromną wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim jako serdeczna koleżanka, na której zawsze można było polegać.  

Rodzinie, bliskim oraz wszystkim pogrążonym w bólu i żałobie składamy szczere wyrazy współczucia oraz przekazujemy słowa wsparcia i otuchy.

Prezes i Członkowie Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Pracownicy Biura Polskiej Izby Biegłych Rewidentów

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 27 czerwca 2022 r. o godz. 12.00 w Kościele Opatrzności Bożej w Bielsku przy ul. Stojałowskiego/Żywieckiej.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl