Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 11:14, 24.07.2024 r.

Zapraszamy do odwiedzania strony jubileuszowej PIBR

W roku 2022 społeczność biegłych rewidentów świętuje 30-lecie ukształtowania się swojej profesji i samorządu. W związku z tym realizowane są różne inicjatywy. Informacje o nich oraz relacje z wydarzeń publikowane są na specjalnej stronie internetowej 30 lecie PIBR | PIBR.

22 lipca 2022

Krajowa Rada Biegłych Rewidentów ustanowiła rok 2022 Rokiem Biegłego Rewidenta, chcąc w ten sposób uhonorować wszystkich polskich biegłych rewidentów oraz podkreślić ich osiągnięcia, a w szczególności ich ciągłe dbanie o zapewnienie wiarygodność informacji finansowej oraz bezpieczeństwa obrotu gospodarczego.

Uchwała ta była otwarciem obchodów jubileuszu, które mają różną formę i są organizowane przez biuro PIBR oraz regionalne oddziały samorządu, ale przyświecają im trzy wspólne cele: promocja zawodu biegłego rewidenta, uhonorowanie zasłużonych dla samorządu oraz integracja środowiska.

Na stronie jubileuszowej znajdą Państwo relacje z wydarzeń, które odbyły się w ostatnich miesiącach, a zostały zorganizowane przez regionalne oddziały PIBR: w Zielonej Górze, Częstochowie, Rzeszowie, Białymstoku, Suwałkach, Warszawie oraz Radomiu. Często obchody jubileuszu samorządu są połączone ze świętowaniem 30-lecia regionalnych oddziałów PIBR.

Po wakacyjnej przerwie obchody jubileuszu będą kontynuowane. Zapowiedzi eventów znajdują się także na stronie internetowej w sekcji „harmonogram”. Poza eventami w regionach, kontynuowana będzie akcja promowania zawodu biegłego rewidenta poprzez spotkania z młodzieżą na uczelniach.

Na 26 październiku zaplanowana jest gala jubileuszowa w Warszawie, wieńcząca obchody Roku Biegłego Rewidenta m.in. poprzez uhonorowanie medalami zasłużonych osób dla samorządu.

Wszystkich biegłych rewidentów zachęcamy do zapoznania się z planowanymi wydarzeniami i do aktywnego udziału!

#2022RokBiegłegoRewidenta

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl