Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 16:33, 12.07.2024 r.

Gala Jubileuszowa PIBR w formule stacjonarnej i z transmisją online

26 października odbędzie się Gala Jubileuszowa organizowana przez PIBR z okazji 30-lecia samorządu biegłych rewidentów. Uroczystość odbędzie się w Warszawie w Hotelu Bellotto, a dodatkowo będzie transmitowana online. Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania.

13 października 2022

Uroczystość uświetni debata na temat „Zaufanie – kapitał przyszłości” z udziałem autorytetów z zakresu ekonomii, nauki i biznesu. Kulminacyjną częścią uroczystości będzie uhonorowanie biegłych rewidentów zasłużonych dla samorządu medalami PIBR. Część oficjalną zakończy koncert, po którym odbędzie się bankiet. Z programem można zapoznać się tutaj.

Gala jubileuszowa PIBR jest zwieńczeniem obchodów 30-lecia samorządu w Roku Biegłego Rewidenta, który został ustanowiony przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów w celu podkreślenia zasług samorządu zawodowego dla ochrony interesu publicznego. Przez cały rok realizowane są różne inicjatywy, w tym organizowane przez regionalne oddziały PIBR.

„Jako biegli rewidenci w ramach wykonywania zawodu zaufania publicznego mamy do spełnienia odpowiedzialną misję. Dbaliśmy i dbamy o wiarygodność informacji finansowej i tym samym o bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. Po 30-latch, w czasie których tak wiele przeszliśmy, tak wiele się nauczyliśmy, podobnie jak w 1992 roku, mamy powody do dumy z naszej profesji. I choć nie możemy spotkać się wszyscy fizycznie na naszej jubileuszowej gali w jednym miejscu, to korzystając z rozwiązań online, mamy szansę poczuć jedność w tym wyjątkowym dniu. Zapraszam serdecznie do oglądania transmisji z gali” -  powiedziała Barbara Misterska-Dragan, Prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Transmisję z gali będzie można oglądać na stronie jubileuszowej https://30lat.pibr.org.pl/

 

Patronat nad galą objęli:

 

Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
w Stulecie Odzyskania Niepodległości

Patronat honorowy

mf

Patroni medialni

    

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl