Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:44, 24.07.2024 r.

Zapraszamy na transmisję online uroczystości jubileuszowych

26 października odbędzie się ceremonia wręczenia Medali za Długoletnią Służbę nadanych biegłym rewidentom przez Prezydenta RP. Po tej uroczystości rozpocznie się gala jubileuszowa zorganizowana z okazji 30-lecia Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Oba wydarzenia będą transmitowane na stronie jubileuszowej https://30lat.pibr.org.pl/pl/transmisja-z-gali-30lat.

21 października 2022

Ceremonia wręczenia odznaczeń rozpocznie się o 14.30.

Medale za Długoletnią Służbę zostały przyznane na wniosek Ministra Finansów - z inicjatywy Krajowej Rady Biegłych Rewidentów - „za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej”.

Następnie o 16.00 rozpocznie się gala jubileuszowa PIBR.

Uroczystość ta jest zwieńczeniem obchodów 30-lecia samorządu w Roku Biegłego Rewidenta, który został ustanowiony przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów w celu podkreślenia zasług samorządu zawodowego dla ochrony interesu publicznego.

Wydarzenie uświetni debata na temat „Zaufanie – kapitał przyszłości” z udziałem autorytetów z zakresu ekonomii, nauki i biznesu. 

Kulminacyjną częścią gali będzie uhonorowanie biegłych rewidentów zasłużonych dla samorządu medalami PIBR. 

„Jako biegli rewidenci w ramach wykonywania zawodu zaufania publicznego mamy do spełnienia odpowiedzialną misję. Dbaliśmy i dbamy o wiarygodność informacji finansowej i tym samym o bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. Po 30-latch, w czasie których tak wiele przeszliśmy, tak wiele się nauczyliśmy, podobnie jak w 1992 roku, mamy powody do dumy z naszej profesji. I choć nie możemy spotkać się wszyscy fizycznie w jednym miejscu na naszej gali jubileuszowej, to korzystając z rozwiązań online, mamy szansę poczuć jedność w tym wyjątkowym dniu. Zapraszam serdecznie do oglądania transmisji z uroczystości” -  powiedziała Barbara Misterska-Dragan, Prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

Program uroczystości odbywających się 26 października można pobrać tutaj.

 

Patronat nad galą objęli:

 

Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy
w Stulecie Odzyskania Niepodległości

Patronat honorowy

mf

Patroni medialni

 

          Parkiet 

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl