Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:10, 12.07.2024 r.

Wsparcie dla Ukrainy nadal potrzebne

Rok po rozpoczęciu rosyjskiego ataku Ukraina nadal potrzebuje naszego wsparcia. Wraz z innymi samorządami zawodów zaufania publicznego zachęcamy biegłych rewidentów do pomocy w odbudowie zniszczonego szpitala w Izium.

24 lutego 2023

Mija rok od rozpoczęcia pełnoskalowego ataku Rosji na Ukrainę. Zaraz po rozpoczęciu działań zbrojnych, Krajowa Rada Biegłych Rewidentów potępiła rosyjską agresję i zaapelowała do społeczności polskich biegłych rewidentów o wszelkiego rodzaju wsparcie na rzecz Ukrainy i Ukraińców. Zaapelowaliśmy także do władz International Federation of Accountants (IFAC) oraz członków tej organizacji o przyjęcie Izby Biegłych Rewidentów Ukrainy do grona członków IFAC. Pod koniec 2022 roku cel ten udało się osiągnąć, IBRU uzyskała status członka stowarzyszonego IFAC.

Chociaż wojna niestety trwa, rozpoczął się już proces odbudowy Ukrainy. Polska Izba Biegłych Rewidentów wspólnie z innymi samorządami zawodów zaufania publicznego przyłączyła się do akcji charytatywnej „Razem odbudujmy szpital w Izium - Samorządy Zawodów Zaufania Publicznego dla Ukrainy”. Zachęcamy Państwa do udziału i do przekazania funduszy na odbudowę szpitala - więcej informacji na stronie https://zrzutka.pl/zygdc2

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl