Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:39, 24.02.2020 r.

Ruszyły zapisy na bezpłatne szkolenia - MSB w praktyce

Zapraszamy do rejestracji na bezpłatne trzydniowe szkolenia z umiejętności stosowania międzynarodowych standardów badania w praktyce. Szkolenia będą realizowane od czerwca do października br. w pięciu miastach Polski. Organizatorami szkoleń są Szwajcarsko-Polski Program Współpracy, Bank Światowy oraz KIBR.

11 kwietnia 2016

Rejestracja na szkolenia będzie trwała do 25 kwietnia 2016 r. – formularz zgłoszeniowy dostępny jest w profilu biegłego rewidenta (wymagane zalogowanie). 

Praktyczne warsztaty z MSB

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy, Bank Światowy oraz KIBR zapraszają na bezpłatne trzydniowe szkolenia z umiejętności stosowania międzynarodowych standardów badania w praktyce. Szkolenia są finansowane ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach projektu Banku Światowego "Budowa zdolności instytucjonalnych i prawnych na poziomie krajowym w zakresie sprawozdawczości finansowej i audytu w sektorze prywatnym" i będą realizowane od czerwca do października w pięciu miastach Polski. Szkolenia będą miały formę warsztatów, a uczestnicy będą mogli nauczyć się planować badanie, oceniać ryzyko, przeprowadzać i dokumentować proces rewizji finansowej zgodnie z nowymi standardami. Zajęcia prowadzone w 20 osobowych grupach będą oparte o ćwiczenia praktyczne i studia przypadków. Uczestnicy w trakcie szkoleń będą pracowali na programie komputerowym do badania zgodnie z MSB (dwóch uczestników przy jednym stanowisku komputerowym). 

Wymogi dla uczestników 

Szkolenia skierowane są do biegłych rewidentów wykonujących zawód, którzy posiadają już wiedzę teoretyczną o międzynarodowych standardach badania i MSKJ1 oraz umiejętności biegłej obsługi komputera. 

Gdzie i kiedy? 

Szkolenia odbędą się w pięciu Regionalnych Oddziałach KIBR: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Biegli rewidenci zainteresowani udziałem w szkoleniach mogą wybrać konkretny termin i miejsce spośród dostępnych w trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na profilu biegłego rewidenta na kibr.org.pl. Szkolenia są finansowane ze środków szwajcarsko-polskiego programu współpracy w ramach projektu Banku Światowego "Budowa zdolności instytucjonalnych i prawnych na poziomie krajowym w zakresie sprawozdawczości finansowej i audytu w sektorze prywatnym", który zakłada przeszkolenie łącznie 520 uczestników. Udział w szkoleniach zalicza 24 godziny samokształcenia biegłych rewidentów. 

W przypadku, gdyby zainteresowanie szkoleniami przekroczyło maksymalną liczbę uczestników przewidzianą w ramach projektu, KIBR planuje uruchomić dodatkowe grupy szkoleniowe w późniejszym terminie, również w innych Regionalnych Oddziałach KIBR.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl