Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 07:37, 20.01.2021 r.

Niebawem ruszą zapisy na XVII Doroczną Konferencję Audytingu

„Standardy, regulacje, rynek – czy czeka nas nowa praktyka rewizji finansowej?” – pod takim hasłem przewodnim odbywać się będzie tegoroczna edycja Konferencji Audytingu. Spotkanie odbędzie się w dniach 17-19 października 2016 roku. Niebawem ruszą zapisy do udziału w wydarzeniu.

6 maja 2016

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się pod hasłem „Standardy, regulacje, rynek – czy czeka nas nowa praktyka rewizji finansowej?”. Uczestnicy rozmawiać będą o zmianach wynikających z odbywającej się obecnie reformy rynku usług audytorskich oraz o przejściu na nowe, międzynarodowe standardy rewizji finansowej. Eksperci reprezentujący różne perspektywy przedstawią kwestię ryzyka w pracy biegłego rewidenta, także ryzyka związanego z bezpieczeństwem danych. Konferencja będzie także doskonałą okazją do przyjrzenia się uwarunkowaniom rozwoju gospodarczego i ich wpływu na badanie sprawozdania finansowego. 


Konferencja po raz kolejny stworzy forum do dyskusji między biegłymi rewidentami, samorządem, regulatorem, nadzorcą i przedsiębiorcami. Do przedstawienia swojego stanowiska i udziału w sesjach plenarnych zaproszeni zostali przedstawiciele środowiska biegłych rewidentów, świata biznesu oraz wybitni ekonomiści. W sumie w spotkaniu udział weźmie ponad 30 mówców z kraju i zagranicy.


XVII Doroczna Konferencja Audytingu odbędzie się w dniach 17-19 października 2016 roku. Więcej szczegółów oraz informacje o zapisach na wydarzenie już niedługo na stronie www.kibr.org.pl i w newsletterze KIBR.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl