KIBR aktywny w debacie medialnej o nowej ustawie

Głos samorządu jest obecny w najważniejszych dyskusjach medialnych na temat kształtu nowej ustawy o biegłych rewidentach. Prace nad projektem weszły w decydującą fazę.

26 stycznia 2017

Prace nad nową ustawą o biegłych rewidentach weszły w decydującą fazę. Nad projektem obraduje specjalnie powołana podkomisja sejmowa, w której posiedzeniach aktywny udział biorą także przedstawiciele samorządu biegłych rewidentów. Równolegle reprezentanci Krajowej Izby Biegłych Rewidentów zadbali o obecność w debacie medialnej na temat kształtu nowej ustawy. Kluczowe postulaty samorządu to m.in. wydłużenie okresu rotacji firmy audytorskiej do 10 lat, pozostawienie katalogu usług zakazanych w obecnym kształcie, uregulowanie zasad badania wspólnego, obniżenie wysokości kar dla audytorów i firm oraz zmiana nazwy na Polska Izba Biegłych Rewidentów.

Głos samorządu tylko w ostatnich dniach pojawił się na łamach Rzeczpospolitej, Parkietu, Dziennika Gazety Prawnej i Gazety Polskiej Codziennie. Materiał prezentujący kluczowe postulaty środowiska biegłych rewidentów opublikował także internetowy serwis informacyjny newseria.pl a za nim m.in. biznes.onet.pl.


26 stycznia Telewizja Republika wyemitowała program "Ekonomia raport" z udziałem Barbary Misterskiej-Dragan, zastępcy prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów

Więcej o aktywności prasowej na www.kibr.org.pl w Przeglądzie prasy.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl