PIBR patronem konferencji „Zarządzanie wartością w aspekcie nowych wyzwań globalnych”

Polska Izba Biegłych Rewidentów objęła patronat nad XVII Ogólnopolską Konferencją Naukową z cyklu „Zarządzanie wartością” organizowaną przez katedry Ekonomiki Przedsiębiorstw, Bankowości, a także Finansów i Ryzyka Finansowego Uniwersytetu Gdańskiego, przy współpracy z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej.

22 czerwca 2017

Tematyka debat podczas wydarzenia to m.in. Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej a nowe wyzwania w procesie zarządzania wartością przedsiębiorstw, audyt i rewizja finansowa w obliczu wyzwań globalnych, wartość przedsiębiorstwa a metody jej wyceny, a także rola społecznej odpowiedzialności biznesu w procesie zarządzania wartością przedsiębiorstw i CSR a wymogi regulacyjne i sprawozdawcze.

Stronę merytoryczną uzupełnia oferta turystyczna, konferencja odbywa się bowiem na pokładzie wycieczkowego promu podczas rejsu Gdańsk-Sztokholm w dniach 7-10 października 2017 r.

Termin zgłoszeń

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 lipca 2017 r. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl