Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:38, 15.07.2020 r.

Biegli rewidenci seniorzy ze zniżką na Doroczną Konferencję Audytingu

Nowa ustawa o biegłych rewidentach wprowadziła możliwość uzyskania tytułu biegłego rewidenta seniora. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy osiągnęli już wiek emerytalny i nie świadczą usług zastrzeżonych dla biegłych rewidentów, a zarazem chcieliby zachować prestiż zawodu.

21 września 2017

Pozostawanie w samorządzie wiąże się bowiem z obowiązkami, które mogą być uciążliwe dla osób niewykonujących de facto zawodu: choćby opłacaniem składki członkowskiej czy odbywaniem obligatoryjnych szkoleń w ramach doskonalenia zawodowego. Tytuł biegłego rewidenta seniora pozwala uniknąć tych obciążeń zachowując przy tym kontakt ze środowiskiem.

Doświadczenie starszych koleżanek i kolegów jest niezwykle cenne dla młodszych pokoleń biegłych rewidentów. Dlatego Krajowa Rada Biegłych Rewidentów zadecydowała o powstaniu Fundacji PIBR – nowej organizacji, która zajmie się między innymi finansowaniem i koordynowaniem działań skierowanych do seniorów, zwłaszcza tych inicjatyw, które pozwolą zachować ich łączność z członkami samorządu.

W serwisie internetowym PIBR (pibr.org.pl) uruchomiliśmy SPECJALNĄ SEKCJĘ, dostępną ze strony głównej oraz z zakładki „Biegli rewidenci”. Znajdą tam Państwo odpowiedzi na najważniejsze pytania (także w formie ulotki, którą można ściągnąć i wydrukować) dotyczące tytułu biegłego rewidenta seniora. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy także do kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem PIBR.

W tym samym miejscu jest dostępny do ściągnięcia także specjalny formularz. Aby uzyskać status biegłego rewidenta seniora, należy wypełnić go i przesłać do siedziby PIBR w Warszawie. Formularz można także otrzymać w siedzibach oddziałów regionalnych PIBR i ściągnąć ze strony PIBR. Linki do broszury i formularza zamieszczamy również poniżej.

Uzyskanie tytułu biegłego rewidenta seniora pozwoli skorzystać z 50% obniżki opłaty rejestracyjnej już przy okazji najbliższej Dorocznej Konferencji Audytingu.

DO ŚCIĄGNIĘCIA:

broszura
formularz

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl