Trwa rejestracja na Doroczną Konferencję Audytingu

DKA 2018: nowe profile ryzyka, komunikacja z klientem, systemy kontroli jakości, konsolidacje na rynku. Zostało już mniej niż 100 dni!

18 lipca 2018

Rozpoczęła się już rejestracja na Doroczną Konferencję Audytingu, odbywającą się w tym roku w dniach 22-24 października w podwarszawskiej Jachrance. Hasłem nadchodzącej konferencji jest „Firma audytorska dziś i jutro” – a zatem poszczególne panele i wykłady poświęcone będą przede wszystkim spojrzeniu na dziś i jutro naszej profesji.

DKA rozpocznie się od dwóch paneli poświęconych biznesowej stronie prowadzenia firmy audytorskiej – będzie więc mowa o wszystkim tym, co jest ważne dla biegłych rewidentów jako przedsiębiorców. Drugi dzień to trzy kluczowe sesje plenarne. Pierwsza, koordynowana przez Barbarę Misterską-Dragan, dotyczyć będzie zmienionych  krajowych standardów badania w zakresie sprawozdania biegłego rewidenta. Paneliści dyskutować będą o zmianach w komunikowaniu efektów badania, wskażą na ryzyka oraz przedstawią ciekawe przykłady. Andrzej Karpiak, gospodarz drugiej sesji, przyjrzy się wpływowi nowych technologii i modeli biznesowych na profile ryzyka działalności przedsiębiorstw. Będzie zatem sporo o kluczowych w ostatnich latach zjawiskach jak Big Data, blockchain, kryptowaluty czy crowdfunding. Opiekunem trzeciej sesji będzie Ewa Jakubczyk-Cały, która wraz z zaproszonymi gośćmi omawiać będzie regulacyjne wymogi i praktyczne wskazówki dotyczące systemów kontroli jakości w firmach audytorskich. W ostatnim dniu Konferencji czeka nas debata oksfordzka, poświęcona konsolidacji jako strategii rozwoju firmy audytorskiej.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny – na stronie Konferencji.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl