Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 10:21, 24.07.2024 r.

Konferencja jubileuszowa SKwP "KSIĘGOWY architekt bezpiecznego biznesu"

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce z okazji 115 lat działalności zaprasza na jubileuszową konferencję, poświęconą kluczowym obecnie dla branży zagadnieniom - zmianom wprowadzonym przez pakiet Polski Ład oraz kwestii uregulowania zawodu księgowego.

24 maja 2022

Konferencja "KSIĘGOWY architekt bezpiecznego biznesu", na którą w imieniu SKwP zapraszamy, odbędzie się w dn. 8-9 czerwca 2022.

Jak zaznaczają organizatorzy konferencji , spotkanie to, zorganizowane z okazji 115-lecia działalności zawodowych organizacji księgowych na ziemiach polskich, stanowi realizację idei, przyświecającej działalności Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, związanej ze współpracą przedsiębiorców oraz księgowych.

Pierwszy dzień konferencji jest przeznaczony głównie dla przedsiębiorców, drugi – dla księgowych. W obydwu częściach wydarzenia wypowiadać się będą wybitni eksperci zajmujący się omawianą tematyką, wśród których znajdzie się Barbara Misterska-Dragan, prezes Krajowej Rady Biegłych Rewidentów. Weźmie ona udział w debacie poświęconej uregulowaniu zawodu księgowego, która odbędzie się drugiego dnia konferencji.

Udział w wydarzeniu w formule online jest bezpłatny. Rejestracja będzie prowadzona do 7 czerwca 2022 r.

Rejestracja oraz program konferencji dostępne są na stronie https://konferencja.skwp.pl

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl