Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 16:51, 12.07.2024 r.

XXIII Doroczna Konferencja Audytingu – zachęcamy do rejestracji!

Trwają zapisy do udziału w XXIII Dorocznej Konferencji Audytingu „Nowe standardy zarządzania jakością IAASB – praktyczne aspekty wdrożenia oraz inne zagadnienia jakości w firmie audytorskiej”.

13 października 2022

Tematem XXIII Dorocznej Konferencji Audytingu, zgodnie z jej hasłem, będą zagadnienia związane z przygotowywanym przez PIBR ustanowieniem krajowych standardów kontroli jakości oraz ustanowieniem Krajowego Standardu Badania 220 (Zmienionego). Zaproszeni przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów wybitni eksperci i praktycy audytu z bogatym dorobkiem zawodowym przez dwa dni (7-8 listopada 2022 r.) będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie dka.pibr.org.pl. Zachęcamy do zapoznania się z programem i do rejestracji - wystarczy wypełnić krótki formularz.

Udział w DKA umożliwi zaliczenie 8 godzin szkolenia w ramach obligatoryjnego doskonalenia zawodowego oraz 6 godzin samokształcenia zawodowego!

Koszt uczestnictwa w XXIII DKA wynosi 320 zł (cena dotyczy udziału biegłych rewidentów), natomiast dla seniorów oraz kandydatów na biegłych rewidentów przewidziane są bardzo atrakcyjne rabaty.

Pytania dotyczące XXIII DKA można kierować pod adresem organizacjaDKA@pibr.org.pl

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl