Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 17:52, 29.11.2022 r.

DKA jednym ze szkoleń ODZ

Udział w Dorocznej Konferencji Audytingu zaliczy 16 godzin szkolenia, w tym osiem godzin szkolenia w ramach obligatoryjnego doskonalenia zawodowego oraz osiem godzin samokształcenia.

27 września 2018

Trwająca trzy dni konferencja zaliczy uczestnikom osiem godzin szkolenia w ramach bloku tematycznego „Zmiany regulacji w zakresie rewizji finansowej i ich wpływ na czynności rewizji oraz firmy audytorskie oraz osiem godzin samokształcenia.

DKA odbędzie się już po raz dziewiętnasty, tym razem pod hasłem „Firma audytorska dziś i jutro”. Dyskusje podczas sześciu sesji plenarnych dotyczyć będą m.in. pierwszego roku funkcjonowania nowej ustawy o biegłych rewidentach, nowych zasad tworzenia sprawozdania z badania, systemów kontroli jakości w firmach audytorskich, , a także nowych rodzajów ryzyka biznesowego związanych z rozwojem technologii. Pierwszego dnia Konferencji odbędzie się ważne spotkanie poświęcone prezentacji Kompasu 2.0,  aplikacji wspierającej badanie według MSB.

Biegli rewidenci i przedstawiciele biznesu, nauki czy rynków finansowych spotkają się w Hotelu „Warszawianka” w podwarszawskiej Jachrance w dniach 22-24 października 2018 r.

Formularz rejestracyjny na DKA znajduje się na stronie Konferencji.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl