Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 17:46, 12.07.2024 r.

Jakość w firmie audytorskiej od kontroli do zarządzania – panel wprowadzający w trakcie XXIII DKA

Zarządzanie jakością w firmie audytorskiej będzie tematem panelu wprowadzającego w trakcie XXIII Dorocznej Konferencji Audytingu.

2 listopada 2022

Uczestnicy panelu dyskusyjnego „Jakość w firmie audytorskiej od kontroli do zarządzania”, który odbędzie się podczas XXIII Dorocznej Konferencji Audytingu, zastanowią się nad tym, jak różne znaczenia może mieć pojęcie jakości; nad tym, czy w branży audytu można mówić o wspólnej definicji jakości i nad tym, jakie zmiany nastąpią w firmach audytorskich wraz z wprowadzeniem nowych standardów zarządzania jakością.

Goście zaproszeni przez Monikę Kaczorek, zastępczynię prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, będą także rozmawiać o tym, w jaki sposób na jakość wpływa kultura organizacyjna firmy audytorskiej i jej zasoby oraz w jaki sposób biegli rewidenci są odpowiedzialni za zapewnienie odpowiedniej jakości swojej pracy.

Tematem poruszanym w panelu będzie również wpływ jakości na przyszłość zawodu, a także zagadnienie takiego zdefiniowania jakości usługi, aby była ona wykonywana w sposób wiarygodny i profesjonalny, a równocześnie, aby była interesująca dla samych biegłych rewidentów.

Zapisy na XXIII DKA prowadzone są na stronie https://dka.pibr.org.pl

Zachęcamy do rejestracji i do udziału!

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl