Zapraszamy na wykład Zuzanny Skalskiej o „Świadomości zmiany"

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów we współpracy z Instytutem Audytorów Wewnętrznych oraz Bankiem Zachodnim WBK mają przyjemność zaprosić na spotkanie motywacyjne z Zuzanną Skalską na temat „świadomości zmian”.

8 lutego 2017

Zmiany to zawsze wyzwanie, ale czy można przekuć je jednocześnie w rozwój przedsiębiorstwa? Jak zbudować w sobie świadomość zmian oraz umiejętność ich akceptowania, tak by móc budować na tym fundamencie podstawy firmy? O tym wszystkim usłyszą Państwo podczas spotkania z analityczką trendów Zuzanną Skalską. W trakcie dwugodzinnego wykładu ekspert opowie m.in. o tym, jak analizując przedsiębiorstwo i zmiany zachodzące w jego otoczeniu możemy zbudować dla naszej firmy nowy kierunek i nowe scenariusze na przyszłość. – Jeżeli wszystko ulega zmianie, to również trzeba umieć spojrzeć na możliwe zmiany własnego biznesu – przekonuje Zuzanna Skalska. Ale, jak podkreśla, prezentacja dotyczyć będzie nie tylko sfery zawodowej ale także prywatnej – wykład będzie miał charakter inspirujący i motywacyjny.

Zuzanna Skalska to analityk trendów ds. designu, innowacji i biznesu. Od prawie 25 lat mieszka w Holandii, gdzie wykłada na Uniwersytecie TU/e w Eindhoven, na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Swoje zajęcia prowadzi również na Parsons The New School for Design w Nowym Jorku. Przez 13 lat pracowała dla największego holenderskiego studia projektowego – VanBerlo w Eindhoven. Od 2007 roku pracuje też nad własną marką, 360 Insipration.

Teraz wraz z Krajową Izbą Biegłych Rewidentów zaprasza na swój wykład „Świadomość zmian”.

Spotkanie odbędzie się 7 marca 2017 roku w godzinach 16.00-18.00 w warszawskim hotelu Intercontinental (ul. Emilii Plater 49).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapisy do końca lutego 2017. Liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl