Biegli rewidenci wezmą udział w wykładzie o „Świadomości zmiany”

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów, przy współpracy z Instytutem Audytorów Wewnętrznych oraz Bankiem Zachodnim WBK, przygotowuje na 7 marca spotkanie biegłych rewidentów z Zuzanną Skalską na temat „świadomości zmian”.

2 lutego 2017

Rynek audytorski czekają liczne zmiany. Wraz z wejściem w życie nowej ustawy o biegłych rewidentach i nowych standardów wykonywania zawodu, każdy z audytorów będzie musiał dostosować się do nowych przepisów. Zmiany to zawsze wyzwanie, ale czy można przekuć je jednocześnie w rozwój przedsiębiorstwa? Jak zbudować w sobie świadomość zmian oraz umiejętność ich akceptowania, tak by móc budować na tym fundamencie podstawy firmy?

O tym wszystkim usłyszą uczestnicy spotkania z analityczką trendów Zuzanną Skalską. W trakcie dwugodzinnego spotkania ekspert opowie m.in. o tym, jak analizując przedsiębiorstwo i zmiany zachodzące w jego otoczeniu możemy zbudować dla naszej firmy nowy kierunek i nowe scenariusze na przyszłość. – Jeżeli wszystko ulega zmianie, to również trzeba umieć spojrzeć na możliwe zmiany własnego biznesu – przekonuje Zuzanna Skalska. Ale, jak podkreśla, prezentacja dotyczyć będzie nie tylko sfery zawodowej ale także prywatnej – wykład będzie miał charakter inspirujący i motywacyjny.

Spotkanie odbędzie się 7 marca 2017 roku w Warszawie. Udział w wykładzie jest bezpłatny.

Zuzanna Skalska to analityk trendów ds. designu, innowacji i biznesu. Od prawie 25 lat mieszka w Holandii, gdzie wykłada na Uniwersytecie TU/e w Eindhoven, na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Swoje zajęcia prowadzi również na Parsons The New School for Design w Nowym Jorku. Przez 13 lat pracowała dla największego holenderskiego studia projektowego – VanBerlo w Eindhoven. Od 2007 roku pracuje nad własną marką, 360 Insipration.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl