Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 18:04, 24.02.2021 r.

Zapraszamy na konferencję Instytutu Audytorów Wewnętrznych

“Trzy linie obrony. Przeżytek czy skuteczny system ochrony w turbulentnym środowisku?” to temat tegorocznej konferencji Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska. KIBR jest partnerem merytorycznym wydarzenia. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca 2016 roku w hotelu Marriott w Warszawie.

20 maja 2016

16 czerwca 2016 roku, w hotelu Marriott w Warszawie, Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska zorganizuje doroczną konferencję, której tematem będzie “Trzy linie obrony. Przeżytek czy skuteczny system ochrony w turbulentnym środowisku?” Konferencja będzie się skupiała na zagadnieniach dotyczących aktualności wykorzystania modelu trzech linii obrony oraz współpracy pomiędzy różnymi funkcjami ochrony organizacji, jak i nowej czwartej linii, jaką stanowią regulatorzy oraz audyt i kontrola zewnętrzna.

Wśród uczestników konferencji pojawią się audytorzy, kontrolerzy, pracownicy sektora publicznego jak i prywatnego, osoby odpowiedzialne za zarządzanie ryzykiem, compliance oraz szefowie działów audytu. W wydarzeniu udział wezmą goście z Austrii i Ukrainy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem: Angela Witzany, CIA, QIAL, CRMA, Senior Wiceprzewodnicząca Zarządu IIA Global, Prezes IIA Austria oraz Tatiana Lebedynets – Prezes IIA Ukraina.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej konferencji. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl