Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 18:10, 24.02.2021 r.

KIBR partnerem VI Konferencji Finansowej Instytutu Audytorów Wewnętrznych

12 października 2016 roku, w hotelu Marriott w Warszawie, Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska zorganizuje szóstą już konferencję Finansową, której tematem będzie “Audyt wewnętrzny i jego relacje z interesariuszami". W czasie konferencji poruszane będą tematy związane z rolą audytu wewnętrznego w organizacji i jego wpływu na jej funkcjonowanie. Partnerem merytorycznym konferencji jest KIBR. Patronem medialnym wydarzenia został portal INFOR.pl
18 sierpnia 2016

Uczestnicy konferencji dyskutować będą o kwestiach związanych z relacjami audytu wewnętrznego z pozostałymi funkcjami w instytucjach, również w kontekście Kodeksu Etyki oraz cyberbezpieczeństwa. Przedstawione zostaną techniki negocjacyjne do wykorzystania w rozmowach z trudnymi klientami.

Na wydarzeniu wystąpią dyrektorzy audytu z wiodących instytucji finansowych w kraju oraz wybitni specjaliści spoza audytu. Konferencja skierowana jest do audytorów sektora finansowego - bankowców, ubezpieczycieli, pracowników instytucji finansowych, a także kontrolerów i wszystkich, dla których bliski temat audytu i jego funkcji w organizacji.

Cena uczestnictwa w Konferencji:

450.00 zł + 23% VAT – członkowie IIA Polska
650.00 zł + 23% VAT – pozostałe osoby

Cena obejmuje: materiały konferencyjne, serwis kawowy, lunch. Cena nie obejmuje kosztów noclegu.

Termin nadsyłania zgłoszeń – 28 września 2016 r.

Wszelkich informacji udziela biuro IIA Polska – 22 110 08 13 (office@iia.org.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej Konferencji. Będzie to kolejna okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia i poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z innymi audytorami.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl