Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 18:42, 16.01.2021 r.

KIBR partnerem XIV Międzynarodowego Kongresu Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i zwalczania Oszustw

Trudno mówić o kontroli wewnętrznej w firmie, nie uwzględniając głosu audytorów. Stąd decyzja o zaangażowaniu Izby w organizację kongresu – wyjaśniła Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR.
17 września 2015

- Uznaliśmy, że temat kongresu zainteresuje członków naszego samorządu, bo naturalnie wiąże się z rolą audytorów w firmie, stąd nasze zaangażowanie w jego organizację – wyjaśnia Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR. Wydarzenie dotyczyć będzie kontroli wewnętrznej, audytu wewnętrznego i zwalczania oszustw finansowych. Autorami referatów będą przedstawiciele środowiska biegłych sądowych, Ministerstwa Finansów, prokuratury oraz audytorzy wewnętrzni.

Ale partnerstwo to też szansa pokazania się Izby w środowisku biznesowym. – Temat kongresu nierozerwalnie łączy się z działalnością biegłych rewidentów, chcemy zaistnieć w świadomości uczestników, jako ci, którzy w firmie mogą pełnić funkcję takiego sygnalisty, ostrzegać o ryzyku – wyjaśnia zastępca prezesa KRBR. Uczestnikami Kongresu będą prezesi, członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy finansowi i dyrektorzy ds. zarządzania ryzykiem – A więc osoby w firmie, z którymi na co dzień współpracujemy przy wykonywaniu naszej pracy – dodaje Ewa Sowińska.

XIV Międzynarodowy Kongres Kontroli Wewnętrznej, Audytu Wewnętrznego, Antykorupcji i Zwalczania Oszustw odbędzie się w dniach 24-25 września 2015 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły Wojewoda Małopolski, Krajowa Izba Gospodarcza i Małopolski Komendant Wojewódzki Policji.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia oraz do rejestracji na kongres. Biegli rewidenci mogą liczyć na preferencyjne warunki uczestnictwa.

Więcej informacji o kongresie.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl