Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 15:37, 24.01.2021 r.

XVIII Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami już od 29 do 31 marca

Od środy do piątku (29-31 marca 2017 roku), w Kołobrzegu odbędzie się XVIII Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami. W jej trakcie poruszane będą tematy związane między innymi z wyceną przedsiębiorstw i oceną efektywności inwestycji.

27 marca 2017

Międzynarodowa Konferencja Zarządzanie Finansami to cykliczne, cieszące się dużą popularnością wśród naukowców i praktyków – w kraju i poza granicami – spotkanie naukowe poświęcone szeroko rozumianemu zarządzaniu finansami. Rokrocznie bierze w niej udział kilkuset gości, dochodzi do ponad 100 wystąpień, a wydarzenie opisywane jest w ponad 1700 publikacjach konferencyjnych.

Tegoroczna, osiemnasta już edycja Konferencji, będzie interesująca również dla biegłych rewidentów. W jej trakcie zaprezentowane zostaną wyniki badań dotyczące bankowości, zarządzania finansami służby zdrowia, wyceny przedsiębiorstw, oceny efektywności inwestycji i rynku finansowego. – Audytorzy, jako przedstawiciele profesji doskonale znającej przedsiębiorstwa oraz ich kapitał, będą mogli nie tylko poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów, ale również wysłuchać poglądów i stanowisk przedstawicieli innych branży – powiedziała Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR.

– Konferencja to szansa żeby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat różnego rodzaju modeli biznesowych, sposobów prowadzenia firmy, analizy finansowej. Może być to dobra forma uzupełnienia ewentualnych braków w konkretnym zakresie wiedzy – przyznaje Paweł Tyszer, dyrektor Centrum Edukacji KIBR.

Znamienici goście i Nagroda Beta 2017

W trakcie Konferencji dojdzie również do wręczenia Nagrody Beta 2017 za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami. Jest to prestiżowa nagroda, która stanowi wsparcie i motywację dla inicjatyw w ramach szeroko rozumianej dyscypliny zarządzania finansami. W kapitule konkursu zasiadają między innymi: prof. Leszek Dziawgo (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), prof. Mirosław Hamrol (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), prof. Jan Jeżak (Uniwersytet Łódzki), czy też prof. Jerzy Gajdka (Uniwersytet Łódzki).

W tym roku głos na Konferencji zabierze między innymi profesor Grażyna Ancyparowicz, Członek Rady Polityki Pieniężnej, Andrzej Jacyna, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia, Maciej Miłkowski, zastępca prezesa NFZ ds. Finansowych czy też dyrektorzy pomorskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego Oddziału NFZ – Elżbieta Rucińska-Kulesz, Piotr Bromber i Dariusz Ruczyński.

Więcej szczegółów oraz możliwość rejestracji na konferencję na stronie wydarzenia.

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl