KIBR był patronem konferencji z cyklu „Zarządzanie wartością”

W dniach 8-11.10.2016 odbyła się XVI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Zarządzanie wartością” której Honorowym Patronem była Krajowa Izba Biegłych Rewidentów.
9 grudnia 2016

Konferencja odbyła się na trasie Gdańsk – Sztokholm – Uppsala – Sigtuna – Gdańsk a miejscem obrad merytorycznych był prom „Wawel”. Organizatorami były Katedry: Ekonomiki Przedsiębiorstw, Bankowości, a także Finansów i Ryzyka Finansowego Uniwersytetu Gdańskiego, przy współpracy z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej. Debata pod hasłem Zarządzanie Wartością w Warunkach Zmiany poddała pod dyskusję uczestników aspekt zmian otoczenia, których jesteśmy świadkami. Dynamicznie zmieniające się warunki gospodarcze, społeczne, geopolityczne czy też klimatyczne stały się przyczynkiem do zastanowienia nad ich mikro i makroekonomicznymi skutkami.

Wymiana naukowych spostrzeżeń oraz biznesowych doświadczeń odnoszących się do aktualnych zmian otoczenia ekonomicznego w znaczącym stopniu dotykała zagadnień związanych z pracą biegłych rewidentów oraz praktycznych elementów codziennego warsztatu ich pracy. Krajową Izbę Biegłych Rewidentów na konferencji reprezentowały Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR oraz Monika Matyszewska, członek Komisji ds. szkoleń.

Już dziś organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych Członków KIBR na kolejną edycję konferencji, która odbędzie się w dniach 7-10.10.2017 (szczegóły zostaną opublikowane w najbliższym możliwym terminie).

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl