Polska Izba Biegłych Rewidentów

© PIBR – wszelkie prawa zastrzeżone
godz. 17:59, 24.02.2021 r.

KIBR i Instytut Audytorów Wewnętrznych zapraszają na konferencję

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów oraz Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska zapraszają na spotkanie o przywództwie i zarządzaniu wiedzą, cyberbezpieczeństwie i IT oraz metodyce pracy i procesach operacyjnych.

23 marca 2016

Umiejętności miękkie są niezbędne do prowadzenia biznesu na konkurencyjnym rynku. Biegli rewidenci także powinni je nabywać. Dlatego KIBR umożliwił audytorom włączenie szkoleń z umiejętności miękkich w zakres samokształcenia i poszerzył o tę tematykę ofertę kursów dla biegłych rewidentóKrajowa Izba Biegłych Rewidentów oraz Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska zapraszają na spotkanie o przywództwie i zarządzaniu wiedzą, cyberbezpieczeństwie i IT oraz metodyce pracy i procesach operacyjnych.

Uczestnicy trzydniowego spotkania usłyszą m.in. jak tworzyć mapę ryzyk w firmie, jaka jest rola audytu wewnętrznego w identyfikacji ryzyk oraz jak identyfikować wiedzę ukrytą w organizacji i nią zarządzać. Dowiedzą się na czym polega idea "Open Eyes Economy" i czym różni się od idei społecznej odpowiedzialności biznesu, poznają też biznesowe korzyści z weryfikacji danych pozafinansowych. Mowa będzie także o roli współpracy pomiędzy audytem wewnętrznym a zewnętrznym w szczególności w wykrywaniu nadużyć w firmie.

Krajowa Izba Biegłych Rewidentów jest partnerem wydarzenia. W imieniu KIBR w roli eksperta na konferencji wystąpi prezes KRBR Krzysztof Burnos, a w panelu dotyczącym społecznej odpowiedzialności biznesu Ewa Sowińska, zastępca prezesa KRBR. O zmianie w ustawie o biegłych rewidentach powie Ewa Jakubczyk-Cały, biegły rewident, członek Komisji Nadzoru Audytowego.

Konferencja "Współpraca - to się opłaca!" odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2016 r. w Hotelu Grand Tiffi w Iławie.

Cena udziału w konferencji:

  • 1 200 zł + 23% VAT - członkowie IIA Polska
  • 1 400 zł + 23% VAT - pozostałe osoby
  • 10% zniżki - dla 3 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą firmę/instytucję
  • 10 % zniżki dla członków KIBR, Polrisk, ISACA Katowice, BCMG, ACCA

Zniżki nie sumują się. Cena obejmuje: udział w sesjach tematycznych, materiały szkoleniowe, noclegi, posiłki, certyfikat udziału w konferencji.

Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów na stronie wydarzenia.

 

Zapisz się na newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o bieżącej działalności PIBR, przejdź do strony z zapisami.

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl