Polska Izba Biegłych Rewidentów komentuje

Od dziś na stronie PIBR publikowane będą opinie przedstawicieli samorządu dotyczące najważniejszych spraw, którymi żyje świat finansów i nie tylko.

7 listopada 2017

Przedstawiciele PIBR często wypowiadają się w mediach, biorą udział w konsultacjach projektów legislacyjnych, zabierają głos jako eksperci podczas przeróżnych konferencji. Od niedawna samorząd komunikuje się także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do wszystkich tych kanałów właśnie dołączył kolejny: specjalna sekcja w serwisie internetowym PIBR, w której publikowane będą krótsze i dłuższe opinie i komentarze biegłych rewidentów, dotyczące zarówno aktualnych wydarzeń ze świata finansów i nie tylko (na przykład projektowi reformy KRS), jak i długofalowych trendów, kształtujących rzeczywistość gospodarczą (choćby rosnącej roli raportowania niefinansowego).

Zapraszamy zatem do zapoznania się z sekcją OPINIE. Kolejne teksty ukazywać się tam będą z częstotliwością mniej więcej cotygodniową.

Kompas 2.0 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z aplikacji Kompas 2.0 zaloguj się na indywidualne konto firmy audytorskiej.

Wcześniej zachęcamy do zapoznania się z krótkimi filmikami instruktażowymi, które pokazują poszczególne funkcjonalności Kompas 2.0. Zobacz filmy instruktażowe

Masz pytania dotyczące strony?
zadzwoń
728 871 871
napisz
strona@pibr.org.pl